Sól kosmetyczna do stóp REGIS (250 g) - OPAKOWANIE Z TWORZYWA

Nagroda
  • Sól kosmetyczna do stóp REGIS (250 g) - OPAKOWANIE Z TWORZYWA

Dostępność: Niedostępny

5,99 PLN
8,49 PLN
Powiadom mnie o dostępności

Sól do stóp „REGIS"

Kąpiel w wodzie z dodatkiem Soli do pielęgnacji stóp „REGIS” szybko uwalnia Twoje stopy od zmęczenia. Staranie pielęgnując, pobudza ich unerwienie. „REGIS” pozwoli Ci również na bezbolesne i łatwe usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zapobiega negatywnym skutkom nadmiernej potliwości. Częste stosowanie preparatu zapobiega powstawaniu mikroorganizmów (np. grzybica).

Najlepiej wykorzystasz walory soli „REGIS” rozpuszczając od dwóch do czterech łyżek soli w czterech litrach wody. Po dwudziestu minutach Twoje stopy powinny poczuć ulgę. Przez dwa pierwsze tygodnie stosuj sól codziennie, następnie możesz jej używać co kilka dni.

 

Charakterystyka ogólna

Sól kosmetyczna do pielęgnacji stóp - składa się z soli warzonej próżniowej, środka zmiękczającego wodę, środka grzybobójczego oraz bakteriobójczego, substancji zmiękczających i natłuszczających naskórek jak również z kompozycji zapachowej i barwnika.

 

Zastosowanie

Stosuje się do kąpieli stóp - szczególnie w przypadkach zmęczenia i nadmiernego pocenia. Zmiękcza naskórek nie powodując jego wysuszenia, działa odświeżająco, pobudzająco na unerwienie stóp i krążenie krwi. Skutecznie wspomaga leczenie schorzeń grzybicznych i zapobiega nadmiernej potliwości stóp.

 

 

Więcej Zwiń
Waga
0,25 kg
Kod towaru
SOL REGIS PLASTIK 250 GRAM
Identyfikator
22
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe