Informacje o sklepie

z dnia

Informacje o sklepie

Firma KamSol specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości soli:

  • soli tabletkowanej, tzw. soli do zmiękczaczy wody, tabletek solnych wykorzystywanych w procesie uzdatniania wody
  • soli do przemysłu spożywczego – między innymi warzonej spożywczej, soli spożywczej jodowanej oraz  peklosoli (azotynowej soli peklującej)
  • soli kosmetycznych

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do dystrybucji i sprzedaży tabletek solnych,  soli kosmetycznej i spożywczej  w Krakowie. Współpracujemy z Kontrahentami na terenie całej Europy, którzy doceniają najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę produktów oraz wysoki standard obsługi. Dysponujemy nowoczesnymi magazynami wysokiego składowania, własnym transportem (3.5t – 24 t) oraz wieloletnim doświadczeniem logistycznym. Posiadamy niezbędne zaświadczenia, atesty i certyfikaty gwarantujące, że nasze produkty są zgodne z normami europejskimi i obowiązującymi przepisami Naszym wyłącznym Dostawcami tabletek solnych, soli spożywczej i peklosoli są potentaci w produkcji soli w Europie, między innymi polskie firmy takie jak Soda Polska Ciech S.A. z siedzibą w Janikowie, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz IKS Solino S.A. (grupa Orlen).

Najwyższa jakość oferowanych przez naszą firmę produktów jest powszechnie doceniana w całej Europie i na świecie. Naszymi Klientami są między innymi hurtownie chemiczne, szpitale, hotele, firmy specjalizujące się w uzdatnianiu wody, myjnie samochodowe, a także zakłady przetwórstwa mięsnego oraz  inni producenci żywności.

Ofertę naszą kierujemy zarówno do dużych podmiotów gospodarczych, jak i Klientów indywidualnych. Zapewniamy Państwu atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówień, najwyższej jakości produkty uznanych producentów w Europie

Zapraszamy do współpracy i zakupów w naszym sklepie internetowym.