Odstąpienie od umowy

z dnia

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Kupujący mający status Konsumenta może odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (sklep internetowy KamSol, Śledziejowice 208, 32-020 Wieliczka, e-mail: sklep@kamsol.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

SKUTKI ODSTAPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.


SPORY, A RACZEJ CO ROBIĆ, ŻEBY ICH UNIKNĄĆ

Staramy się robić wszystko, żeby nasi Klienci byli zadowoleni z transakcji z naszą firmą, ale na niektóre czynniki nie mamy wpływu. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, ogólnego zdenerwowania i bezpodstawnego wystawiania wzajemnych negatywów prosimy o poinformowanie nas jeżeli w przeciagu 7 dni (od wpłaty na konto lub zgłoszenia odbioru za pobraniem) paczka nie zostanie doręczona. W takim przypadku podamy datę i nr nadania przesyłki.

Naprawdę zależy nam na rozwijaniu naszej działalności, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Państwa oczekiwania.

Oświadczamy, że naszym celem jest zgodność naszego regulaminu z obowiązującymi przepisami prawnymi.