Płatność

z dnia

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność przelewem
Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty (za towar i za przesyłkę) na naszym koncie. Nasze konto prowadzi Pekao S.A.. Jeśli również posiadasz konto w tym banku, Twoja wplata dotrze do nas prawie natychmiast. Jesli posiadasz konto w innym banku pamiętaj, ze przelew dochodzi najczęściej dopiero następnego dnia, a w soboty i niedziele przelewy międzybankowe nie są w ogóle realizowane.

UWAGA: Unikaj dokonywania przelewu na poczcie ponieważ pieniądze często przychodzą dopiero po kilku dniach (3-9 dni).

DANE DO PRZELEWU
Nr.konta Pekao S.A. : 60 1240 5080 1111 0010 4529 0306
!!! UWAGA !!! W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia otrzymany drogą mailową.
Prosimy nie zapomnieć o doliczeniu do wartości towaru kosztu przesyłki, który podany jest w treści zamówienia.

Płatność za pobraniem
Przesyłka wychodzi zaraz po otrzymaniu informacji o pobraniu maksymalnie zwykle na następny dzień. "Informacją o przesyłce pobraniowej" może być wiadomość mailowa wysłana od nas z tego samego maila, który użyty jest w Allegro, bądź wypełniony po zakupie formularz dostawy.

Płatność online
Płatność online Dotpay S.A. jest realizowana przez system Dotpay S.A. oznacza dokonanie przez Kupującego zapłaty całkowitej ceny zamówienia za pośrednictwem w/w systemu – z góry, po przyjęciu zamówienia do realizacji, ale przed przekazaniem towaru do wydania Kupującemu – poprzez dokonanie przelewu bezpośredniego tj. z rachunku bankowego Kupującego na rachunek bankowy Sprzedawcy w sposób opisany na stronie internetowej i zgodnie z regulaminami dostępnymi pod adresem http://www.dotpay.pl/o_serwisie/regulaminy/ . Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl