Sól kosmetyczna do stóp REGIS (500g) - OPAKOWANIE WORECZKI 500gr

  • Sól kosmetyczna do stóp REGIS (500g) - OPAKOWANIE WORECZKI 500gr

Verfügbarkeit: Unverfügbar

5,99 PLN szt
8,45 PLN
Über Verfügbarkeit informieren

Sól do stóp „REGIS"

Kąpiel w wodzie z dodatkiem Soli do pielęgnacji stóp „REGIS” szybko uwalnia Twoje stopy od zmęczenia. Staranie pielęgnując, pobudza ich unerwienie. „REGIS” pozwoli Ci również na bezbolesne i łatwe usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zapobiega negatywnym skutkom nadmiernej potliwości. Częste stosowanie preparatu zapobiega powstawaniu mikroorganizmów (np. grzybica).

Najlepiej wykorzystasz walory soli „REGIS” rozpuszczając od dwóch do czterech łyżek soli w czterech litrach wody. Po dwudziestu minutach Twoje stopy powinny poczuć ulgę. Przez dwa pierwsze tygodnie stosuj sól codziennie, następnie możesz jej używać co kilka dni.

 

Charakterystyka ogólna

Sól kosmetyczna do pielęgnacji stóp - składa się z soli warzonej próżniowej, środka zmiękczającego wodę, środka grzybobójczego oraz bakteriobójczego, substancji zmiękczających i natłuszczających naskórek jak również z kompozycji zapachowej i barwnika.

 

Zastosowanie

Stosuje się do kąpieli stóp - szczególnie w przypadkach zmęczenia i nadmiernego pocenia. Zmiękcza naskórek nie powodując jego wysuszenia, działa odświeżająco, pobudzająco na unerwienie stóp i krążenie krwi. Skutecznie wspomaga leczenie schorzeń grzybicznych i zapobiega nadmiernej potliwości stóp.

 

 Waga - 500 gr.

Mehr Ausblenden
Gewicht
0,5 kg
Artikelcode
SOL REGIS WORECZK 500 GRAM
ID
23
Symbol
EAN-Code
USt.
23%
Kosten der Abfallwirtschaft (im Preis enthalten)

Bewertungen

  • 5

    Działa rzeczywiście orzeźwiająco!

Produktbewertung:
* Felder mit Sternchen sind Pflichtangaben.